Wrzuć na ścianę!

Bardzo interesującym, oryginalnym motywem aranżacji wnętrza, są różnego typu mozaiki, draperie i obicia wykonane na ścianach. Na przykład, wyłożenie ścian klatki schodowej ozdobnymi kamieniami, czy dekoracyjną cegłą oraz dodanie do tego zestawu delikatnego oświetlenia w strategicznych punktach, to zabieg, który odmieni zwykłą klatkę schodową nie do poznania.

Na plus, oczywiście. Niezwykle ciekawym motywem jest również zastosowanie w pokoju dziennym, salonie, czy innym pomieszczeniu (według uznania) paneli typu Wood Collection.

Zaprzeczają one powszechnemu przekonaniu, że materiały wykończeniowe, jakimi są panele odeszły już do lamusa. Wykonano je z wysokiej jakości, wyselekcjonowanego oraz suszonego w specjalnych warunkach drewna.

To, co najbardziej przyciąga uwagę do tych paneli to fenomenalny wzór- trójwymiarowe pieńki drzewne. Na pierwszy rzut oka można odnieść wrażenie, że w pomieszczeniu umieszczono fantazyjnie ułożony stos drewna! Jak widać, nie musimy już ograniczać się do zwykłej farby oraz płytek podczas wykańczania ścian.

Mamy za to do dyspozycji bogaty zestaw aranżacyjny, który każdej powierzchni doda niezwykłości.