Rozmiar XXL – dodatki mogą zdziałać cuda

Jeśli nosisz rozmiar XXL i Twoje okrągłe kształty znacznie ograniczają Twoją garderobę, a w sklepach nic ciekawego w Twoim rozmiarze nie ma, nie martw się. Są na to inne sposoby.

Twoja szafa nie musi być nudna i ciemna, jak to zazwyczaj ma miejsce w przypadku kobiet o większych rozmiarach. Możesz szaleć z dodatkami, dzięki którym Twoje stylizacje zawsze będą wyglądać ciekawie i modnie.

Wystarczy, że w Twojej szafie znajdzie się kilka podstawowych ubrań, takich jak dobrze dobrane ciemne spodnie, kilka bluzek czy sukienka i dzięki dodatkom możesz zdziałać z nimi cuda. W tym sezonie hitem jest styl boho.

Zatem zainwestuj w torbę z frędzlami, chustę w kwieciste wzory i duże okulary, a już będziesz wyglądać atrakcyjnie. Jeśli podoba Ci się paryski szyk, odmień swoją garderobę dzięki koturnom, eleganckiej apaszce czy wiklinowym koszyku.

Baw się modą, wybieraj ciekawe fasony toreb, oryginalne chusty i dużą biżuterię. Dodatki nie tylko sprawią, że będziesz czuła się modnie, ale także odciągną uwagę od mankamentów Twojej sylwetki.