Alexander McQueen w Pumie

www.beskidwyspowy.eu

Puma i Alexander McQueen to kombinacja warta uwagi w świecie mody. Pomimo, że projektant wnętrz częstochowa nie żyje od kilku lat, jego nazwisko wciąż zachęca światowe marki do podejmowania działań pod tym szyldem. W 2016 roku, w sezonie wiosna-lato, producent sportowej odzieży wraz z brytyjskim domem mody McQueen zaprojektował buty sportowe nawiązujące swym designem do lat 90-tych ubiegłego wieku.

Tym, co stanowiło inspiracje, okazały się być sporty wyczynowe i co ciekawe ochraniacze noszone przez ekstremalnych zawodników. Jak ostatecznie prezentowały się buty sportowe Puma Alexander McQueen? Co było ich głównym znakiem rozpoznawczym? Na pierwszy rzut oka jest to pomieszanie różnorodnych materiałów m.in.

z korkowymi aplikacjami, błyszczącymi aplikacjami i nubukową skórą. Wśród barw dominujące okazały się być biel, szarość oraz beż, ale nie zabrakło również klasycznej, ponadczasowej czerni. Ile fani projektów Pumy i domu mody McQueen muszą wydać na buty sportowe? Ceny najtańszych par zaczynają się od ok.

700 zł.